• Eksklusiivne
 • Adults welcome

21330 LEGO Ideas Home Alone

Kollektsionääridele sobilik „Home Alone’i“ teemaline komplekt mängimiseks ja jõulukaunistuseks

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 269.90

Juba otsas

Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.
Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.

Selle LEGO® Idease Home Alone’i (21330) mängu- ja esitluskomplekti abil saad meenutada perede poolt armastatud jõulufilmi nalju. McCallisteride kodu on täis äratuntavaid detaile ja toredaid elemente, millega taastada naerutavad stseenid. Siin on olemas kõik, mida vaja, et lavastada Kevini petujõulupidu, keldris asuv LEGO valgusklotsiga kamin, triikraua kukutamise funktsioon, kiikuvad värvipurgid, kokkukukkuvad riiulid, pööningult puumajja suunduv libistusnöör ja palju muud. Maja iga korruse saab lahti võtta ning seinad ja katus on lihtsaks juurdepääsuks avatavad.

Ülihea kingitus jõulupühadeks

Komplektis on viis LEGO minifiguuri: Kevin McCallister, ema Kate McCallister, pätid Harry ja Marv ning naaber („vanamees“ Marley), lisaks Harry ja Marvi kaubik, milles on kangi ja politseinikumütsi elemendid. 3957-osaline komplekt on seni suurim LEGO Idease komplekt ja klotsid on vastavalt filmi tegevustikule jagatud 24 kotti, et saaksid jõululugu hakata juba ehitamise ajal läbi mängima.

 • Muuda perede jõuluaja lemmikkomöödia elavaks selle LEGO® Idease Home Alone’i komplekti (21330) abil, millest leiad McCallisteride maja, puu otsas asuva mängumaja ja pättide kaubiku kokkupandavad mudelid, millega mängida ning mida imetleda.
 • Klotsidest kokkupandav filmiteemaline komplekt on lahe jõulukingitus „Home Alone’i“ fännidele. Komplektis on viis LEGO® minifiguuri: Kevin McCallister, Kate McCallister, Harry, Marv ja „vanamees“ Marley.
 • Maja seinad ja katus käivad lahti, et sisemusele pääseks kergesti juurde, ning selles on palju lõbusaid detaile, nt kiikuvad värvipurgid, keldris asuv valgustatav kamin ja hoob, millega saab Kevini kelgul trepilt alla lükata.
 • Avasta majas asuvatest tubadest ja kaubikust detailid, mis äratavad ellu mälestused hirmnaljakatest filmihetkedest. (Ära unusta ka libistamisnööri, mille abil Kevin puumajja põgeneb!)
 • Selle komplekti kokkupanekust võib saada lõbus jõuluaegne ajaviide kogu perele. Maja, mis on 27 cmkõrge, 34 cm lai ja 37 cm sügav, on ka imetore jõuluteemaline kaunistusese.
 • Komplekti kuuluvad klotsid on jagatud 24 kotti ja ehitamisjärjekord põhineb filmi tegevustikul. LEGO® valgusklotsiga, mis valgustab kaminat, on kaasas ka patarei LR41.
 • 3957-osalises komplektis on illustreeritud brošüür, kus tutvustatakse filmi „Home Alone“ ning komplekti fännist autorit ja LEGO® disainereid, samuti on komplektis üksikasjalikud juhised, mis muudavad kaasahaarava ehituselamuse eriti nauditavaks.
 • See ehituskomplekt on üks paljudest põnevatest LEGO® Idease komplektidest. Iga komplekti on loonud mõni fännist disainer, selle poolt on hääle andnud tuhanded teised LEGO fännid ja selle on tootnud LEGO Group.
 • LEGO® osad vastavad tööstusharu rangeimatele kvaliteedistandarditele, et need oleks alati lihtsalt ja kindlalt ühendatavad ning tugevad. See on olnud nii juba 1958. aastast.
 • LEGO® ehitusklotse ja -detaile testitakse põhjalikult – nii võid kindel olla,et iga LEGO komplekt vastab kõige nõudlikumatele üleilmsetele ohutusstandarditele.