• Black Friday

  • Adults welcome
  • Black Friday

10270 LEGO Creator Raamatupood

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 179.90 € 199.90

Laos olemas

  • Vanusele: 16-...
  • Koosneb: 2504 osast
  • Mõõdud: 57.8*37.3*10.2
  • Tootekood: 10270
Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.
Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.

 Imetle selle LEGO® moodulmajade komplektiga euroopapärase raamatupoe võlu. Võta aeg maha ja naudi selle lõbusate tehnikate ja üllatavate detailidega ehituskomplekti kokkupanekut. Komplekti esimeselt korruselt leiad raamaturiiulid ja poekassa, teiselt korruselt lugemisnurga ja kolmandalt korruselt magamistoa. Põnevust lisab poega külgnev linnamaja, mis on täis toredaid detaile ja tarvikuid.

Ehita omapärane raamatupood ja moodulitest linnamaja ning pane see imetlemiseks välja

Keerukas LEGO®  raamatupood koos külgneva linnamajaga on tulvil põnevaid detaile ja ootamatuid funktsioone, mida LEGOsõbral on põnev kokku panna ja mida uhkusega teistele näidata.
See suur kolmekorruseline LEGO® komplekt sisaldab hulgaliselt detaile, sh vaateaken, raamaturiiulid, lugemisnurk ning linnamajas asuvad eluruumid. Viis minifiguuri aitavad selle komplekti tõeliselt elavaks muuta.

2504-osaline LEGO® ehituskomplekt LEGOsõbrale on suurepärane inspireeriv kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mis tahes muuks tähtpäevaks.
See kokkupandav mudel, mis on 29 cm kõrge, 25 cm lai ja 25 cm sügav, on muljetavaldav mudel kas omaette või osana suuremast moodulhoonete sarja tänavastseenist.
Patareisid pole vaja... See keerukas ehituskomplekt saab toidet puhtalt kujutlusvõimest ja loovusest.
Värviliste üksikasjalike ehitusjuhistega keerukas komplekt pakub nauditava ehituselamuse, ükskõik kas üksi või koos oma lähedastega ehitades.

Juba alates 1958. aastast on LEGO® klotse testitud vastavalt tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tagab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.