• Black Friday

  • Eksklusiivne
  • Adults welcome
  • Black Friday

10278 LEGO Creator Expert Politseijaoskond

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 155.90 € 179.90

Laos olemas

  • Vanusele: 18-...
  • Koosneb: 2923 osast
  • Mõõdud: 57.7*47.6*11.8
  • Tootekood: 10278
Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.
Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.

NB! See komplekt ei mahu Omniva ega DpD pakiautomaati. Palume tellida kas Itella Smartposti automaati või kulleriga soovitud aadressile.

Põgene selle LEGO® politseijaoskonna (10278) mudeli abil oivalisse maailma, mis on täis pettusi, leide ja sõõrikuid. Kolmekorruselise politseijaoskonna ehitamise käigus jagub põnevust paljudeks tundideks. Vaata, kuidas klotsidest ehitatud trepp lookleb läbi detailsete korruste, mida saab sisemuse uurimiseks eemaldada. Kõrval asub sõõrikupood, mis on täis maiustusi, teisel pool on aga ajalehekiosk.

Kriminaalselt head detailid
See muljetavaldav komplekt sisaldab peidetud funktsioone ja nutikaid disainilahendusi. Komplektis on asitõendite kapp, vangikong, ülekuulamisruum ja juhtumitahvel, kus juhtlõngi ühendavad punased jooned – politseil on olemas kõik vajalik müsteeriumi lahendamiseks. Komplektist võib leida ka mitmeid uudseid detaile, mis peaksid meeldima täiskasvanud LEGO fännidele.

Ehitusprojekt sulle
LEGO politseijaoskond kuulub loomingulisse moodulehitiste kollektsiooni. Pole tähtis kas ehitad üksi või koos perega, sest tegu on keskendumist nõudva väljakutsega ja pilkupüüdva väljapanekumudeliga, mille saad panna teiste LEGO moodulehitiste kõrvale.

See LEGO® politseijaoskonna (10278) mudeliehituskomplekt on tulvil nutikaid disainielemente ja ootamatuid üllatusi, sobides ideaalselt LEGO fännile, kes otsivad meeliergutavat projekti.
Avasta asjakohaste detailidega stiilsed funktsioonid, sealhulgas juhtumitahavel, kus juhtlõngi ühendavad tõetruud punased jooned, lintmakk, vangikong, asitõendite kapp ja palju muud.
Kuna komplektis on 2923 osa ja 5 minifiguuri, sealhulgas 1940-ndate stiilis politseinik, jagub avastamist küllaga. Trükitud detailid (nt reklaamtahvel, telefon ja kirjutusmasin) muudavad üksikasjalikud stseenid eriliseks.
See ehituskomplekt sobib hästi nii tõsieluliste krimijuhtumite fännidele kui ka LEGO® armastajatele, pakkudes täiskasvanutele tundideks naudingut ja loovat ehituselamust.
LEGO® fännidele peaksid meeldima selle komplekti uudsed detailid, sealhulgas kaks üliharuldast pähklivärvi detaili, neli tühja loomapeaga detaili, mida kasutatakse karniisi kaunistamiseks, ja ümberpööratud kahevärviline kaarvõlv.
Mõõtmed: 37 cm kõrge (koos antennidega), 25 cm lai ja 25 cm sügav.
Lisaks üksikasjalikule mudeli ehitusjuhendile sisaldavad kohvilaua stiilis juhised inspireerivaid kujundusdetaile.
See politseijaoskonna komplekt kuulub loominguliste moodulehitiste kollektsiooni, mis on mõeldud LEGO® ehitusfännidele, kes armastavad rabavat disaini, keerukaid detaile ja kaunist arhitektuuri.
LEGO® ehitusklotsid on toodetud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
LEGO® klotside puhul on kõige tähtsam ohutus ja kvaliteet. Seepärast testitakse neid põhjalikult ning võid olla kindel, et mudel on nii kaunis kui ka vastupidav.